Eldrerådets medlemmer 2015-2019

Her finner du oversikt over eldrerådets medlemmer.

Hovedmedlemmer:


Leder Kari Sletten, Bodø, kari-sle@online.no
Karsten Kristoffersen, Øksnes, karsten.kristoffersen@vkbb.no
Andreas Moan, Fauske, andreas.moan@sbnett.no
Ingvill Klausmark, Brønnøy, ingvillkristine@yahoo.no
Bjørn Helge Hansen, Alstahaug, bbh@hel.no

Fylkestingets representanter:

Grete Bang (Ap), greteban@online.no
Joakim Sennesvik (H), joasen05@nfk.no

Observatør

Inga Karlsen, Tysfjord, Sametingets eldreråd, inga.karlsen@trollfjord.no

 

Personlige varamedlemmer:

Mai-Helen Walsnes, Eidfjord/Sortland, mai-helen.walsnes@vkbb.no
Otto Benjaminsen, Vågan, otben@online.no
Dagfinn Pettersen, Gildeskål, dagfinnpett@gmail.com
Rigmor Eidissen, Hattfjelldal, rigmor.eidissen@hattfjelldal-kommune.no
Einar J. Moen, Vega, einar.moen@vega.kommune.no 

Varamedlemmer, fylketstingets representanter:

Randi Myrvang Næss, Krf
Marit Stemland, Frp

Fant du det du lette etter?