Fylkestingsrepresentantene 2019-2023

Arbeiderpartiet

1 Tomas Norvoll 1972

2 Mona Nilsen  1973

3 Bjørnar Skjæran  1966

4 Hild-Marit Olsen  1964

5 Knut Petter Torgersen  1955

6 Siv Dagny Aasvik  1978

7 Andreas Vestvann Johnsen 1994

8 Linda Veronika Eide 1971

9 Simon Johnsen  1995

10 Rita Lekang 1957

11 Odd Arnold Skogsholm 1972

12 Sonja Alice Steen  1953

Vara:

13 Per Christian B. Jacobsen  1973

14 Sandra Tønne  1994

15 Kjell Are Johansen  1965

16 Marianne Johansen 1980

17 Geir Tore Klæbo  1962

18 Laila Jusnes Kristiansen  1973

19 Jarl-Håkon Olsen  1993

20 Grete Bang  1956

21 Geir Rognan  1957

22 Evy Røymo  1971

23 André Møller 1968

24 Oddrun Ellingsen Storhaug  1967

25 Ola Arnfinn Loe 1966

26 Siv Helen Sigerstad  1972

27 Nathaniel Holan Larsen  2001

Senterpartiet

1 Svein Eggesvik 1964

2 Kari Anne Bøkestad Andreassen  1973

3 Karl Hans Rønning  1958

4 Kim Haugan Schei  1990

5 Monika Sande 1966

6 Kurt Jenssen  1955

7 Berit Hundåla  1959

8 Odd Arne Andreassen  1962

9 Svein Møllersen 1957

10 Anette Bang  2000

11 Svein Nilsen  1960

12 Tone Nordstrand  1961

Vara:

13 Iren Beathe Teigen  1980

14 Bent-Joacim Bentzen  1991

15 Mikael Rølvåg  1967

16 Britt Kristoffersen  1981

17 Ove Mortensen  1960

18 Aina Nilsen  1995

19 Asle Schrøder 1955

20 Harald Lie 1971

21 Lillian Rasmussen  1957

22 Marthe Dahle  2000

23 Wanja Dahl  1955

24 Stein Iversen 1957

25 Bertrand Hardie 1958

26 Jan Otto Fiplingdal 1960

27 Hilde Lillerødvann 1976

Høyre

1 Beate Bø Nilsen 1965

2 Joakim Sennesvik  1992

3 Anita Lill Sollie  1965

4 Jim Simonsen Jenssen  1995

5 Marianne Dobak Kvensjø  1980

6 Stian Hiis Bergh  1984

7 Stig Tore Skogsholm  1977

Vara:

8 Elizabeth Åsjord Sire  1995

9 Ole André Bøhlerengen  1972

10 Odd Langvatn  1963

11 Anita Hegstad Marthinussen  1961

12 Lars Filip Paulsen  1979

13 Bodil Irene Bjørnaali Brattli 1957

14 John Arne Warholm  1953

15 Dina Solbakken  2000

16 Jørgen Thommesen Fjørtoft 1992

17 Solveig Fjelldal  1965

Fremskrittspartiet

1 Dagfinn Olsen  1966

2 Richard Dagsvik 1971

3 Kassandra Eleni Bredrup Petsas  1994

4 Allan Ellingsen  1984

Vara:

5 Christina Skarheim  1991

6 Bjørn Larsen 1967

7 Jan-Olav Opdal  1960

8 Grethe Anita Andersen  1966

9 Berhild Nilsen Rønning  1960

10 Viggo Willassen  1966

11 Kjell Ivar Vestå  1960

Rødt

1 Synne Høyforsslett Bjørbæk  1984

2 Per-Gunnar Skotåm 1953

3 Geir Jørgensen 1972

 

Vara:

4 Camilla Hestvik 1988

5 Per Anton Nesjan 1957

6 Astri Dankertsen  1981

7 Kent Storåker  1982

8 Hanne Bjerkvik  1982

9 Firas Abu-Salah  1976

SV - Sosialistisk Venstreparti

1 Aase Refsnes  1984

2 Marius Meisfjord Jøsevold  1975

3 Kirsti Saxi  1953

Vara:

4 Christian Torset  1970

5 Kurt Atle Hansen  1954

6 Line Tollefsen  1978

7 Karen Skogsholm  1999

8 Håvard Aasan Stubø 1977

9 Åshild Pettersen 1986

Miljøpartiet De Grønne

1 Håkon Møller 1982

2 Sirianna Stormo Pettersen 1999

Vara:

3 Thomas Johansen  1976

4 Ina Flage Iversen 1988

5 Christopher Hermansen  1998

6 Danielle Hansen 2000

7 Arne Robert Svendsen  1973

Venstre

1 Arne Ivar Mikalsen 1970

Vara:

2 May Valle  1951

3 Ida Gudding Johnsen  1977

4 Anja Johansen  1969

5 Tarjei Svalbjørg  1998

Kristelig Folkeparti

1 Ingelin Noresjø  1976

Vara:

2 Hilde Elisabeth Holand  1979

3 Dagfinn Arntsen 1961

4 Edel-Marie Haukland 1997

5 Håkon Økland 1952

Fylkestingsrepresentantene 2015-2019 (45 totalt). (Klikk på navnet for kontaktinformasjon - bilde av representantene kan lastes ned fra pressearkivet på foto.nfk.no).

Nedlastbare bilder av fylkestingsrepresentantene 2011-2015. Klikk på bildet for stor versjon og høyreklikk for nedlasting til trykk. Bildene er organisert alfabetisk etter fornavn. Alle foto: Thor-Wiggo Skille.

Fylkestingets representanter 2007-2011. Klikk på navnet til representanten for bilde og kontaktinfo.

Her finner du bilder av representantene i fylkestinget i perioden 2007-2011. Bildene er organisert alfabetisk etter fornavn.

Bildene kan lastes ned og benyttes av media.

Fant du det du lette etter?